Farmasi Üyelik Fırsatları

Yeni Üyelere Özel Farmasi Başlangıç Paketi!

 1. Farmasi Başlangıç Paketi Nedir?

  Farmasi başlangıç paketi, Farmasi’ye yeni üye olanların ilk siparişlerinde 1 kez satın  alabilecekleri çok avantajlı bir  paketir.

 2. Farmasi Başlangıç Paketi Fiyatı Nedir?

  Farmasi başlangıç paketi kargo dahil fiyatı 39,99 TL dir. Normal değeri 244 TL olan 10 parça  ürün,2 katalog ve 5 adet numune ile Farmasi tanıtım broşürlerini sadece 39,99 TL den alırsınız.

 3. Farmasi Başlangıç Paketi Almak Zorunlu mudur?

  Hayır. Farmasi’de başka firmalardaki zorlamaların hiç biri yoktur. Paket alışveriş sırasında ilk siparişinize otomatik eklenir. Almak istemiyorsanız silebilirsiniz. Başlangıç paketiyle Farmasi ürünleri ile tanışmak önemlidir.

 4. Farmasi Başlangıç Paketi İçinde Neler Vardır?

  PAKET İÇERİĞİ
  YENİ KAYITLARA ÖZEL BAŞLANGIÇ PAKETİ
  1.📍1 ADET BB KREM
  2.📍MAT RUJ
  3.📍125 ML ÇİFT ETKİLİ AT KESTANESİ
  4.📍ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ 
  5.📍225 ML SARIMSAKLI ŞAMPUAN
  6.📍20 ML SİYAH MASKE
  7.📍AYNISAFA YAĞI SABUNU
  8.📍BEYAZLATICI DİŞ MACUNU
  9.📍5 ADET SACHET NUMUNE
  10.📍1 ADET PARFÜM TESTER 
  11.📍2 ADET KATALOK
  12📍SPİRALLİ DEFTER
  HEPSİ AMA HEPSİ 39.90
  LİRA.

 5. Farmasi Başlangıç Paketi Neden Önemlidir?

  Yeni Farmasi üyesi olanların satışlarını ve ürün tanıtımlarını kolaylıkla yapıp satışlarını kolayca arttırabilmeleri için her kategoriden ürünler seçilerek hazırlanmış oldukça avantajlı, harika bir pakettir. Ürün almadan ürün tavsiye edilip satılmaz felsefesinden yola çıkarak hazırlanan bu paket oldukça uygun olup tüm yeni üyelerin kolaylıkla alabileceği bir fiyattan satışa sunulmuştur.

 6. Farmasi Başlangıç Paketi Kodu Nedir?

  Farmasi başlangı paketi kodu ile eklenemez. Yeni üyeler bir kez ilk siparişlerine 1 ürün eklediklerinde otomatik olarak eklenir. Paketi almak istemeyen yeni üyeler, paketi sepetten silebilir.

 7. Farmasi’ye Daha Önce Kayıt Olanlar Bu Paketi Alabilir mi?

  Farmasi’ye daha önce kayıt olup hiç sipariş vermemiş olanlar, başlangıç paketini alabilirler. Ancak dah aönceden kayıt olup 1 defa sipariş vermiş olanlar alamazlar.

 8. Farmasi Bağlangıç Paketi Prim Değerli midir?

  Hayır. Farmasi başlangıç paketinin puan değeri vardır.

 9. Farmasi Bağlangıç Paketinin En Önemli Özelliklerinden Biri Nedir?

  Farmasi başlangıç paketini aldığınızda, Sistem Destek Bedeli (5 TL),Kargo Ücreti(9,99 TL), Kapıda Ödeme Ücreti (3,5 TL) ve 2 TL Kattalog Ücreti faturanıza eklenmez. 20,5 lira hemen kazancınız olur.

Siz de Farmasi ailesine katılıp, kazanç elde etmek istiyorsanız, üye olduktan hemen sonra ilk olarak başlangıç paketini almanızı öneriyorum.

Züleyha Avcı Yanatma
Zümrüt Müdür
Whatsapp,Tel:05459054387 ve 05459752479

Farmasi Online Kayıt Formu
Farmasi sitesine giriş için kullanıcı adı ve şifreniz cep telefonunuza gönderilecektir.Whatsapp tan 05459054387 yada 05459752479 dan bize ulaşabilirsiniz.

 

WhatsApp Farmasi Üyelik Basvurusu