Neden Farmasi’yi Tercih Etmeliyim?

farmasi3
Neden Farmasi’yi Tercih Etmeliyim?

Farmasi üyesi olduktan hemen sonra para kazanmaya başlarsınız.

1.Adım:Üye olduktan sonra size göndereceğimiz kataloğumuzu inceleyin.Üye olduktan sonra Farmasi danışmanı olmuş olursunuz.

2.Adım:Herkes Farmasi dnaışmanı olabileceği için kendi alt ekibinize Farmasi üyesi kaydedin ve cironuzu arttırmaya çalışın.

3. Adım:Farmasi ürünleri, her evde bebekten en yaşlıya kadar kullanılabilecek ürünlerdir.Satışı ve tüketimi kolaydır.

4. Adım: Farmasi ve Farmasi  ürünleri size ve ailenize ek kazanç sağlayacağı gibi ayıracağınız vakte bağlı olarak gelirinizi çok daha fazla arttırmak sizin elinizdedir.

5. Adım:Farmasi ve Farmasi ürünleri satışı, üye kaydı sizin mevcut işlerinize etki etmeden ek olarak yapacağınız bir iş imkanıdır.Esnek saatlerde çalışabilirsiniz.

6. Adım: Farmasi ile bir çok bayan gibi siz de ekonomik özgürlüğünüze kavuşursunuz.

7. Adım: Farmasi, cironuzu yükselttiğinizde sizi SGK lı yapar.Böylece ev hanımı bile olsanız sosyal güvenceniz olur.

8.Adım:Farmasi ve farmasi ürünleri size esnek çalışma olanağı sağlar ve kendi çalışma zamanlarınızı kendiniz düzenleyebilirsiniz.

9.Adım:Farmasi ve farmasi ürünleri ile kaliteli ürünlerinden faydalanabilirsiniz , ayrıca para kazanırsınız , yeni insanlarla tanışır ve çevrenizi genişleterek sosyal bir ortam kurabilirsiniz.

10. Adım:Farmasi ve farmasi ürünleri ile kendinizi kişisel olarak geliştirme ve kariyer gelişiminize katkı da bulunma olanağı sağlamış olursunuz.

11. Adım:Farmasi ve farmasi ürünleri ile pazarlama , kariyer ve güncel makyaj konularında , modayı takip etme olanağı sunar ve eğitimini siz değerli üyelere sunar.

Advertisement

Farmasi Kataloğu

farmasi kataloğu
Farmasi üyelik Formu
Farmasi üyesi olmak isteyenler Doldurmalıdır.Tel,Whatsapp:05459752479 ve 05459054387
WhatsApp Farmasi Üyelik Basvurusu