Farmasi Üyelik Fırsatları

Farmasi İş Fırsatı

Farmasi, 18 yaşını doldurmuş herkese kendi işinin patronu olma fırsatı sunuyor. Herhangi bir sermaye gerektirmeden ister ek iş ister tam zamanlı olarak bulunduğunu ortamda Farmasi işi yapabilirsiniz. Peki bu nasıl oluyor? Pek çoğunuz bilir. Amway,Herbalife,Avon, Oriflame gibi dünyaca ünlü uluslararası firmaların ürünlerini tanıtan satışını yapan danışmanlar vardır. Bu firmalar yıllardır Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Farmasi‘de anı bu firmaların yöntemiyle yani network marketing sistemiyle ürünlerini müşterilere ulaştırmaktadır. İşte son müşteriye Farmasi bu ürünleri üyeleri(danışmanları) aracılığı ile ulaştırmaktadır. Bunun karşılığındada danışmanlarına yapılan satış karşılığında aylık toplam satış cironuza göre ücret ödemektedir. Bu firmalar ürünlerini son kullanıcıya her ay hazırladıkları indirimli kataloglar aracılığı ile ulaştırır. Hemen sizde ücretsiz olarak FARMASİ ÜYELİKformunu doldurup üye olabilir ve işe başlayabilirsiniz. İster ev hanımı, ister öğretmen,ister mühendis,ister hemşire,ister doktor  yani hangi meslekten olduğu önemli değil, herkes bu işi yapmakta özgürdür.Yüksek kalitede 2000’in üzerinde ürün çeşidi bulunan FARMASİ nin, kozmetik,kişisel bakım,temizlik ve takı ürünleri her ay kataloklarda yerini almaktadır. Çevrenizdeki her insan bu ürünleri günlük olarak kullandığı için satışında hiç zorlanmayacaksınız.

farmasihayal

Farmasi’ye 3 amaç için üye olabilirsiniz.
1. Kendi ihtiyaçlarınızı Farmasi kataloğundaki indirimli fiyattan %33’e varan indirimle almak, yani indirimli alışveriş yapmak
2.Katalogla satış yaparak aylık ev bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.
3. Farmasi üyesi olduktan sonra kendi alt ekibinize satış yapabilecek üyeler ekleyip, toplam satış cirosu üzerinden aylık 1000 TL,2000 TL,5000 TL, 10.000 TL ve üzeri gibi kazançlar elde etmek için üye olabilirsiniz.
3. yöntemi  yapan yüzlerce ev hanımı, öğretmen üyelerimiz şu anda vardır. Farmasi’den aldıkları kazanç, çalıştıkları işyerlerinden aldıkları kazançlardan çok daha fazla olmaya başlamıştır.

Ancak üyelik avantajları saymakla bitmez. Diğer yazılarımızda anlatacağımız Farmasi kariyer seviyelerinde yükseldikçe yurtiçi/yurtdışı seyahatlari,araba kullanım hakkı,eğitimler,ücretsiz teknoloji paketi,(tablet,cep telefonu,internet hattı) gibi çok çeşitli haklar elde edebilirsiniz.

farmasi_teknoloji_paketi

Hemen aşağıdaki formumuzdan online üye olabilirsiniz.

Farmasi Online Kayıt Formu
Farmasi sitesine giriş için kullanıcı adı ve şifreniz cep telefonunuza gönderilecektir.Whatsapp tan 05459054387 yada 05459752479 dan bize ulaşabilirsiniz.

 

About the author

farmasi

Add Comment

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Farmasi Kataloğu

farmasi kataloğu
Farmasi üyelik Formu
Farmasi üyesi olmak isteyenler Doldurmalıdır.Tel,Whatsapp:05459752479 ve 05459054387
WhatsApp Farmasi Üyelik Basvurusu